Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  GaleriGaleri  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

7 dakikada kurulan xp

YazarMesaj
celil
Ast.Baş.Çavuş
Ast.Baş.Çavuş

7 dakikada kurulan xp Empty
MesajKonu: 7 dakikada kurulan xp   7 dakikada kurulan xp Icon_minitime20th Temmuz 2008, 17:54

Dunyanin en Hizli Isletim Sistemi WinXp Sadece 124 MB [ 64 MB Ram Bile Yeterli]

Kendim Test Ettim 7 Dakika Bile Sürmüyor

https://2img.net/r/ihimizer/img81/9025/adszwm6.jpg[/img]

TinyXP Beast Edition Statistics:
Windows Performas Bilgisi...
Isletim sistemin kullandigi Ram = 42Mb
WINDOWS Klasoru= 321.6 Mb
Ilk Kurulumda calisan Uygulama sayisi = 13
Kurulum Suresi = Yedi [ 7 ] dakika

-------------------------------------------------------------------------

Windows XP Pro Custom Added Features

Integrated Service Pack 2 (WindowsXP-KB835935-SP2-ENU.exe)
Registry Tweaks For Performance/Gaming/Internet

Gizli Kurulan Programlar

Mozilla Firefox Web Browser v1.5.0.4
Mozilla Thunderbird Email Client v1.5.0.4 (20060516)
MSN Messenger v7.5.0324

SP2 Hotfixes

HizliXP nin Dili İngilizce dir Turkce Yapmak İsteyenler İçin Aşşağıda Turkce Yama Download Linki Verilmişir Ve Nasıl Turkce Yapıcağınız Anlatılmıştır.

İngilizce kurulmuş bir işletim sisteminiz var ve bunu Türkçe’ye çevirmeye ihtiyacınız oldu. İşte yazdığımız bu makalede Windows Dilini Formatsız Değiştirebileceksiniz… Birkaç tıklamayla İngilizce kurulmuş Xp’nizi Türkçe yapabilirsiniz. Üstelik bilgisayarınıza format atmanıza gerek yok.

Makinanızda kurulu olan İngilizce Windows Xp’ yi formatlamadan Türkçe yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken altta verilen linkte bununan programı indirip kurulumu bir kaç adımda tamamlamanız olacaktır. Burda ilk başta hatırlatmakta fayda var. Bu işlem için Windows Xp SP2 yüklü olmalıdır.

“MUISETUP.EXE” dosyasını çalıştırın. İlk ekranda “Accept The License Agremeent” kutucuğunu doldurup “Continue” diyoruz.

Continue dedikten sonra açılan “Install languages for menus and dialogs” penceresinde ikinci dil seçeneği olarak gördüğünüz “Turkish” kutusu işaretlenerek, altta bulunan uzun açılır pencereden “Turkish” seçimini yapın.

Ardında da “Ok” diyerek kuruluma başlayalım. Kurulum bittikten sonra alttaki ekran görüntüsüyle işlem tamamlandı “Multilingual File Installation was completed successfully“ mesajını alıp sizden bilgisayarınızı ”Restart” yapmanızı isteyecek.

Bilgisayarınız açıldıktan sonra hala İngilizce olduğu göreceksiniz. Bu kolay kurulumun hemen ardından bilgisayar dilini nereden değiştireceğinizi sıra geldi.

Start, Settings, Control Panel‘e girin. Regional and Language Options ‘a girdiğinizde açılan pencereden üstte bulunan “Languages” segmesine geçiyoruz. Burada kurulum yapmadan önce bulunmayan “Language used in menus and dialogs” isminde en altta bir pencerenin ekrana eklenmiş olduğunu göreceksiniz.

Pencereden “Turkish” seçeneği seçilip “Ok” dediğinizde ayarların algılanması için sizden birkez “Logoff” (Oturumu Kapat) işlemi yapmanız istenecek. Oturumu tekrar açtığınızda İngilizce kurulmuş Windows Xp’nizin Türkçe’ye döndüğünü göreceksiniz. Üstelik duvar kağıdı değiştirir gibi bu işlemi birkaç tıklamayla yapacaksınız.

HizliXP Download:

Size:124 MB

CODE
1
2

Dil Paketi Download:

Size:89.7 MB

CODE
turkısh yama

HızlıXP nin Ve Dil Paketinin Rar Şifresi:

şifreyi isteyenler pmden msj atsın

Not:Yukarıda Koyduğum HizliXP Ekran Görüntüsünü Kendi PC imde Virtual Makineden Çektim Görünümü O Şekildir.[img]

7 dakikada kurulan xp
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Pardus kurulan Cd 2008