Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  GaleriGaleri  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Winampta Mp3 dinlerken klavyenizdeki ışıklar ritme göre yanıp sönsün istemezmisiniz!!

2 posters
YazarMesaj
TurKills
Moderatör
Moderatör
TurKills

Winampta Mp3 dinlerken klavyenizdeki ışıklar ritme göre yanıp sönsün istemezmisiniz!! Empty
MesajKonu: Winampta Mp3 dinlerken klavyenizdeki ışıklar ritme göre yanıp sönsün istemezmisiniz!!   Winampta Mp3 dinlerken klavyenizdeki ışıklar ritme göre yanıp sönsün istemezmisiniz!! Icon_minitime24th Ağustos 2008, 18:57

...Alıntıdır...

Winampta müzik dinlerken NumLock,Caps Lock,Scroll Lock ışıkları müziğe
göre ritim tutsun istermisiniz ? İşte bu yamayla yani eklentiyle bu
mümkün .

http://www.rapidshare.com/files/1185...ayesi.zip.html

Dosyayı indirin .. Sonra winamptan>Options>preferences>visualization>keyvbis e çift tıklayın...
Daha sonra bi basslı şarkı açın test edin. Güzel bişey ..

afro
celil
Ast.Baş.Çavuş
Ast.Baş.Çavuş

Winampta Mp3 dinlerken klavyenizdeki ışıklar ritme göre yanıp sönsün istemezmisiniz!! Empty
MesajKonu: Geri: Winampta Mp3 dinlerken klavyenizdeki ışıklar ritme göre yanıp sönsün istemezmisiniz!!   Winampta Mp3 dinlerken klavyenizdeki ışıklar ritme göre yanıp sönsün istemezmisiniz!! Icon_minitime24th Ağustos 2008, 19:00

OLMUYOO YHA BEN YAAPAMADIM SEN YAPTIN MI BUNU
TurKills
Moderatör
Moderatör
TurKills

MesajKonu: Geri: Winampta Mp3 dinlerken klavyenizdeki ışıklar ritme göre yanıp sönsün istemezmisiniz!!   Winampta Mp3 dinlerken klavyenizdeki ışıklar ritme göre yanıp sönsün istemezmisiniz!! Icon_minitime24th Ağustos 2008, 19:07

Moruk yapamamışsın bende oluyor ..Smile
celil
Ast.Baş.Çavuş
Ast.Baş.Çavuş

MesajKonu: Geri: Winampta Mp3 dinlerken klavyenizdeki ışıklar ritme göre yanıp sönsün istemezmisiniz!!   Winampta Mp3 dinlerken klavyenizdeki ışıklar ritme göre yanıp sönsün istemezmisiniz!! Icon_minitime24th Ağustos 2008, 19:56

sen hangi şarkıyı açtında oldu yha olmuyoo bende bi anlatsana nasıl yaptını..
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Winampta Mp3 dinlerken klavyenizdeki ışıklar ritme göre yanıp sönsün istemezmisiniz!!   Winampta Mp3 dinlerken klavyenizdeki ışıklar ritme göre yanıp sönsün istemezmisiniz!! Icon_minitime25th Ağustos 2008, 12:54

celil ben yaptım ben de oluo:D saol turkills abi çok güzel bişey+5 veriorum:dbu arada bütün müziklerde oluo
celil
Ast.Baş.Çavuş
Ast.Baş.Çavuş

MesajKonu: Geri: Winampta Mp3 dinlerken klavyenizdeki ışıklar ritme göre yanıp sönsün istemezmisiniz!!   Winampta Mp3 dinlerken klavyenizdeki ışıklar ritme göre yanıp sönsün istemezmisiniz!! Icon_minitime26th Ağustos 2008, 18:57

yine yapamadım olmuyoo ....
TurKills
Moderatör
Moderatör
TurKills

MesajKonu: Geri: Winampta Mp3 dinlerken klavyenizdeki ışıklar ritme göre yanıp sönsün istemezmisiniz!!   Winampta Mp3 dinlerken klavyenizdeki ışıklar ritme göre yanıp sönsün istemezmisiniz!! Icon_minitime27th Ağustos 2008, 20:47

Yapan yapıyor aga sen yapamıyosun ..Smile) afro
celil
Ast.Baş.Çavuş
Ast.Baş.Çavuş

MesajKonu: Geri: Winampta Mp3 dinlerken klavyenizdeki ışıklar ritme göre yanıp sönsün istemezmisiniz!!   Winampta Mp3 dinlerken klavyenizdeki ışıklar ritme göre yanıp sönsün istemezmisiniz!! Icon_minitime27th Ağustos 2008, 20:49

yha yapıyom da olmuyoo
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Winampta Mp3 dinlerken klavyenizdeki ışıklar ritme göre yanıp sönsün istemezmisiniz!!   Winampta Mp3 dinlerken klavyenizdeki ışıklar ritme göre yanıp sönsün istemezmisiniz!! Icon_minitime28th Ağustos 2008, 18:52

turkills haklı abicim millet yapıo sen yapamıon

Winampta Mp3 dinlerken klavyenizdeki ışıklar ritme göre yanıp sönsün istemezmisiniz!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-