Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  GaleriGaleri  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Saçmalayan Ünlüler 1

2 posters
YazarMesaj
komando
Moderatör
Moderatör

Saçmalayan Ünlüler 1 Empty
MesajKonu: Saçmalayan Ünlüler 1   Saçmalayan Ünlüler 1 Icon_minitime7th Ağustos 2008, 22:07

Muhabir: How was Sergen's freekick goal?
Van Hooijdonk: It was fantastic...
Lig Tv muhabiri: Evet sayin seyirciler çok fantastikti diyor...

Gülben Ergen: 6 kilo verdim, toplam 5 ayda. Ayda 2 kilo kadar yani... (2X5=6)

Ümit Aktan: Cordoba topu kucagina alma yetkisi olan iki adamdan biri, digeri Recep...

Erman Hoca: Yav Letonya'nin defansi kalas gibi, kessen iki oturma takimi bir masa yaparsin...

Ahmet Çakar: Hasan kossa anlarim ama durarak hareket ediyor...

Hakan Sükür: Benim de hiç hatam oldu demiyorum...

Show Radyo Sunucusu: Zago`nun kel kafasindan kayan top hiz kazaniyor... (Gençlerbirligi-Besiktas maçinda)
(8 - 0)lik ingiltere macini anlatan spikerin, asagidaki iki guzide cumleyi sarfettigi soylenir.
"evet sayin seyirciler, ingilizlerin bir atagini daha gol yiyerek savusturduk."
"mac bitti biz hala gol yiyiyoruz sayin seyirciler."

-çok tehlikeli bir yerden korner kullanıyorlar
tabi ki bülent karpat

güntekin onay 13 mart 2002 as roma galatasaray maçını anlatmaktadır. maç 1-1 biter, tam oyuncular soyunma odalarına gider iken futbolcular arasında kavga çıkar, akabinde güvenlik güçleri ile bizim cengaverler sille tokat birbirine girişirler : "evet sayın seyirciler, bizim futbolcularımız roma'da polis dövüyorlar... yapmayın çocuklar... lima türkiye'nin gaziantep'in çok ekmeğini yedi, yakışmıyor ona...

beşiktaş galatasaray maçındaki bir pozisyonun ardından show radyo...
- topa son dokunamayan carew...

adananin ozel kanallarinin birindeki spiker:
-eveet adana demirspor sahaya "yaklaşık" 11 kişi cikti.

6 aralik 2005 psv eindhoven fenerbahce maçında sabri ugan:
- top az daha fenerbahçe golü olarak psv fileleriyle buluşuyordu.. (cümleye bakar mısınız!)
- aurelio'nun devam edip edemeyeceği az sonra belli olacak!
- milan schalke maçı 3-2 berabere devam ediyor.

25 agustos 2005 besiktas fc vaduz maci spiker abimiz döktürüyor. ailton yan hakemi sözlü olarak uyardı.
nasıl yani? kart da çıkarsaydı keşke

spiker:ümit aktan
2 aralık 2003 galatasaray juventus maçı:
yapma be nielsen yapma!sen hakemsen bende boğaz köprüsünü yapan mühendisim!!" Yürü ße

7 eylül 2005 ukrayna türkiye maçı
ümit aktan:
"ukrayna oyuncu değiştiriyor. husin girdi oyuna. top onda..karşısında hüseyin var.
bizimkisi daha hüseyin tabi."

3 eylul 2005 turkiye danimarka maci, ilker yasin2-1den sonra ilker abimiz artık maçı sunmayı bırakıp antrenörlüğe başlamıştır..
"hamit evet.. hamit topu çok tutma ayağında.. bravo.. ama oraya değil.. ah .. hamit tekrar kazandı.. aferin.. hemen pas ver.. verdi.. okan.. okan koşsana oraya.. şimdi hemen defansa dönün.. aferin volkan.. aferin.. hemen çıkar topu elinden.. hakan sola koş.. bravo.. aferin"

karli bir gun, spiker umit aktan:
- sahadaki karlarin tamami temizlenememis, buradan bakildiginda saha yogurtlu ispanak gibi gorunuyor.

abd 1994 italya-irlanda birinci tur macı (canlı yayın):
-staunton uzun oynuyor, italya defansından costacurta karsıladi, o noktada demarke vaziyetteki phelan vuruyoooor...ve bu vurusla irlanda bir sıfırlık bir avantaj yakalıyor (gol desene be adam manyak misin nesin).

abd 1994 almanya-bulgaristan ceyrek final macı (canlı yayın):
-evet golü atan futbolcu letchkov...evet notlarıma bakıyoruum letchkov almanyanın hamburger takımında top kosturuyor...evet yanlıs mı baktım notlarıma diye bir daha bakıyorum...evet gercekten hamburger takımında oynuyor...

galatasaray - manchester united şampiyonlar ligi ön eleme 2. maçı.
anlatan : ilker yasin
" artık karşılaşmanın son anları..heyecan dorukta..bayraklarınız hazır mı ? arabalarınız kapıda mı ? "

fener diyarbakır macı...
dıyarbakır 3. golu atıyor
- ve diyarbakır lorantın eline verdi....
kahraman tabii ki umit aktan

yorumcu mikrofonu kapadığını sanarak..:
- as****** olm muhittin yaw.. çok sikindirik bi gol yedik..

orhan ayhan radyoda beşiktaş-antalyaspor maçının son dakikalarını anlatıyor:
"evet orda bir faul var galiba sevgili dinleyenler.. şu anda tam olarak göremiyorum. yani sevgili dinleyenler, bize de bu stadlarda anlatım için o kadar kötü yerler veriyorlar ki, kıyıda köşede.. biz de burada görevimizi yapıyoruz. mesela şu anda karşımda oldukça heybetli bir bayan var, yani sahayı tam olarak görmem mümkün değil.."

orhan ayhan, radyoda galatasaray'ın maçını anlatmaktadır. ve özlü sözü patlatır:
- galatasaray, ligde, birinciyle üçüncü arasında ikinci sırada.

show radyo - 8 aralik 2002 galatasaray besiktas maci:
- umitin yaklasik 33.5 metreden attigi sut... (30 degil 35 degil, 33 bile degil. "yaklasik" 33.5 pes yanii.-

ali sami alkış: "bazı şeyleri bilirsin ama nereden bildiğini bilmezsin.. farzı mahal dünya yuvarlak, bunu bilirsin ama nereden bildiğini bilmezsin.."
turgay şeren: "niye canım, robinson crusoe gitti ya gemiyle, ordan biliyoruz işte yuvarlak olduğunu.."

beşiktaşın şampiyonluğu matematiksel olarak değilse bile geometrik olarak bitti. - ilker ateş

2-1 kaybettiğimiz maç (kendi kalemize attı)
takoz recep iş başında..
recep recep sağ kanatta orta çizgiye yakın orta yapıyor ve gooolll

bir galatasaray - manchester united macindan:
- arif oyle bir cakti ki degil $imaykil, butun maykil'lar gelse tutamaz o topu...

reha muhtar, 5-0'lık avusturya maçından bi gün sonra hakan şükür'le canlı bağlantı kurdu, konuşurken işte o kadar iyi oynuosunuz nası hala takımlarınıza giremiosunuz dedi soora da, "avusturya'ya 5 tane geçird... yani taktınız!! " düzeltiim derken iyice sıçtı...

spiker: orhan ayhan
mac: muhtelif besiktas maclari
stadda nereden baksaniz 23.673 seyirci var, ki ben buradan bakiyorum..

umit aktan grasshopers - galatasaray macinda :
gollerimizi hagi ile arif atti sayin seyirciler. bu tablo bana buyuk turk bestecisi haci arif bey'i hatirlatiyor nedense

gs- barcelona maçı
bülent karpat üstad derki :"yeme bizi kumann, senin ordan atmışlığın yok!!!" (halbuki kuman oradan gol atma konusunda virtüözlük dereceye sahiptir) "hakem düdüğü çaldı kuman topa doğru geliyoor,kuman vurduuuu veee.....(bi süre sessizlik)... çok şanssız bir an sayın seyirciler malesef top ağlarımızda..."
barcelona durumu 2-1 yapar ve maç ööle biter

87-88 dönemiydi galiba,gs-fb maçı.
-evet yeni bir galatasaray atagı başlamak üzere,ugur(tütüneker)topla birlikte ilerliyor, ceza sahasına yaklasıyor,
semih'te topsuz olarak ataga katılıyor

5 nisan juventus arsenal maçı
"top cannavaro'dan cıktı korner olması lazım.hayır sayın seyirciler köse vuruşuymuş"
gafın sahibi tabi ki sabri ugan

4 nisan 2004 galatasaray beşiktaş maçı-levent özçelik:
"galatasaray tribünlerinden hakem ali aydın'a çok yoğun olarak yüksek oktavlı protestolar var"

monaco - psg maci, spiker umit aktan.
psg, frikikten sahane bir gol atmistir. golun uzerinden bir kac dakika gecer, umit aktan monaco'nun kalecisi hakkinda bir takim bilgiler verir, ovucu sozler soyler ve ekler:
"az once de cok guzel bir gol yedi"

******, istikbal goklerdedir derken allah'i kastedmistir" -mustafa sandal

çarkıfelekde ajda pekkan harf söylüyor:
- zonguldağın zoo su

muhabir : cumhurbaşkanı adayınız kim?
deniz akkaya : ismail cem boyner
edit: ismail cem & cem boyner = twee aparte personen

"aşağı indim ve arabamı çalınmış olarak buldum"

arabası çalınan bir bakan

"ozel bir yetenegim yok, sadece fazla merakliyim."
albert einstein

"aşık veysel'den sonra sivas'ın yetiştirdiği en önemli değerlerden biriyim..."
sivaslı cindy

show haber bülteninde reha muhtar:
-alanda 10 bin kişiden fazla,tam 6 bin kişilik bir kalabalık var sayın seyirciler.

"ben çiçekleri sulamaya gelmiştim"
kamer genç

yürümekle yollar aşınmaz
süleyman demirel

- ben kötü cümlesini hiç bi zaman kullanmam
- parçayı söylerken akort* oldu

ibrahim tatlises

yıldız tilbe: hiç üç çocuk babası gibi durmuyorsun...
hakan ural: zaten iki çocuğum var...

ismail türüt: ben de simetri(k) hastalığı var. misal evde bir ampul yansın, yenisini takmadan uyuyamam...

tuğba altıntop: ben kiralık anne miydim? çocuklarımı yedi yıl karnımda taşıdım...

ibrahim tatlıses: arka kafamı nereye vurduğumu hatırlamıyorum...

gizem özdilli. ben deniz ürünlerini severim. mesela balık, tavuk yerim...

ibrahim tatlıses: lütfen sanatçının motorizasyonunu
bozup demorize etmeyin!

"fenerbahçe stadının etkileyici atmosferinden etkilenmedik"
bülent korkmaz

'cumhuriyetçi halkçı parti'
tuğba özay

gulben ergen : benim giyim tarzimi anlamak ayri bir kültür ve vizyon ister.cünkü ben her zaman cok şık giyinirim.

ebru akel :
"türkiye'de milyarlarca evli insan var"

turkiye sizinle gurur duyuyor
<KoKoWiÇ>
Ast.Üst.Çavuş
Ast.Üst.Çavuş
<KoKoWiÇ>

Saçmalayan Ünlüler 1 Empty
MesajKonu: Geri: Saçmalayan Ünlüler 1   Saçmalayan Ünlüler 1 Icon_minitime6th Eylül 2008, 18:56

eline sağlık
http://www.pluscep.com

Saçmalayan Ünlüler 1
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-