Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  GaleriGaleri  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Saçmalayan Ünlüler

2 posters
YazarMesaj
komando
Moderatör
Moderatör

Saçmalayan Ünlüler Empty
MesajKonu: Saçmalayan Ünlüler   Saçmalayan Ünlüler Icon_minitime7th Ağustos 2008, 22:05

SacmaLAyan ünLüLer...Normal yasaminda gayet normal iletisim kurabilen insanlar nedense televizyon programlarinda, özellikle canli yayinlarda bu yetilerini kaybedebiliyorlar.
Buyrun bakalım arkadaşlar...

ay TV Genel Yayın Yönetmeni Arif Akmermer, televizyonu adına açık havada bir müzik programı düzenleyecektir. Programın yapılacağı gün havanın nasıl olacağını öğrenmek için Meteoroloji Müdürünü arar:

- Hocam Salı günü hava nasıl?
- Yağışlı.
- Bir şey yapamaz mıyız

Kaçkar TV’de atma türkü yarışmasının yapımcılığını ve sunuculuğunu yapan Osman Efendioğlu hem faks hem de telefonla gelen isteklere cevap vermektedir.
Yine bir akşam program normal süresini hayli aşmıştır. Ana kumandada çalışanlar bir not yazarak uyarmak isterler:
- Osman amca kısa kes, eve gideceğiz
Efendioğlu istek sandığı notu alır ve konuk müzisyenlere dönerek canlı yayında okur:
-Evet arkadaşlar, “Osman amca kısa kes, eve gideceğiz” bu eseri hanginiz seslendirecek?

Fenerbahçe’de oynarken kamptayız.
Öğle yemeğinde takım olarak buluştuk. Servisin yapılmasını bekliyoruz.
Karşımda Rizeli Hasan Vezir, sağımda ise Kaptan Müjdat Yetkiner var. Müjdat ve benim en sevmediğimiz şeylerin başında, boş tabağa sürtülen çatal ve onun çıkardığı ince iç gıcıklayan ses gelir. Bunu çok iyi bilen Hasan Vezir, gözlerimizin içine baka baka çatalı tabakta bir oraya bir buraya gezdirip duruyor. Sonunda Müjdat dayanamadı patladı;
“Beni ayağa kaldırma.”
Hasan’dan ise fıkra gibi cevap geldi;
“Sana yapmıyorum ki... Rıdvan’a yapıyorum

Celal Memişoğlu esprili ve renkli kişiliğiyle Rize’nin unutulmaz isimleri arasındaki yerini almıştır. Çok partili dönemin başladığı sıralarda Rize’ye gelen mebuslardan birini karşılamakta biraz heyecanlı ve iltifatta mübalağalı davranır.
Mebus, “Ne bu iltifat?” diye sorunca Celal hemen cevabı yapıştırır:
- Nasıl iltifat etmeyelim... Kırk yılda bir geliyorsunuz

Salak olabilirim ama ap tal asla.... (ASENA)

Mozart Türkiye'de konser vermeye gelirse tabi ki dinlemeye gideriz.... (EMRAH)

Allahı size emanet ediyorum.... (TANSU CILLER)

İsmini vermek istemeyen bir izleyici Filiz Ovar İngiltereden arıyor.... (A TAKIMI)

Kendime ait görüşlerim çok güçlü görüşlerim var ama onları her zaman onaylamıyorum..... (G. W. BUSH)

Esra Ceyhan: Yeni albümünüz çok güzel olmuş. ben de evde, arabada her yerde dinliyorum. Albümünüz tam olarak ne zaman çıktı?
Konuk Sanatçı: Bir hafta sonra çıkacak

Elıfnağme: Bugün 10 kasım ******'ün 64. ölüm yıldönümünü şölenlerle kutluyoruz

Şenay Akay: Beni kötü aletlerine emel etmek istiyorlar

İzzet Yıldızhan: Fransızlar amma kültürlü,ufacık çocukları bile fransızca konuşuyor

Alparslan Canaydin
VJ Bülent: Evet, su anda yanimizda Alparslan Bey var, biraz kendinizi tanitir misiniz Alparslan Bey?..
Alparslan (!) Bey: Ben Özhan Canaydin, Galatasaray Baskani' yim...
(Kral TV Ödülleri)

Sibel Can: Neden Abazoglu sizin için farkli biri?
Deniz Akkaya: Benim için çok farkli biri, çünkü arkadan vurmuyor!..

gazoz kapağımı bedri diye biri açtı . . . (müjde ar)
<KoKoWiÇ>
Ast.Üst.Çavuş
Ast.Üst.Çavuş
<KoKoWiÇ>

Saçmalayan Ünlüler Empty
MesajKonu: Geri: Saçmalayan Ünlüler   Saçmalayan Ünlüler Icon_minitime6th Eylül 2008, 18:56

bunlarda komikmiş eline sağlık
http://www.pluscep.com

Saçmalayan Ünlüler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-