Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  GaleriGaleri  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Adobe Flash Player (Linux) 7.0.68.0

YazarMesaj
KOSTEB@CKH
Moderatör
Moderatör

Adobe Flash Player (Linux) 7.0.68.0 Empty
MesajKonu: Adobe Flash Player (Linux) 7.0.68.0   Adobe Flash Player (Linux) 7.0.68.0 Icon_minitime25th Nisan 2009, 10:52

Tanıtım:
Adobe Flash Player yazılımının Linux işletim sistemi ile uyumlu olan sürümüdür.

Adobe Flash Player internet üzerinde animasyonları, reklamları, flash videoları görüntülemenizi sağlayan bir tarayıcı eklentisidir. Flash Player ile girmiş olduğunuz etkileşimli web sayfalarını en verimli biçimiyle görebileceksiniz.

Esasen Macromedia şirketinin bir yazılımı olmasına rağmen Adobe'nin Macromedia'yı satın alması ile Adobe adı ile sunulmaya başlanmıştır. Uzun zamandır deneme sürümleri yayınlanan yazılım bu sürümü ile kararlı hale getirilmiş ve hatalar düzeltilmiştir. Her internet kullanıcısının sistemine kurması gereken bir uygulamadır. Ayrıca boyutu oldukça küçüktür ve ücretsizdir.

Yazılımın Kullanımı
Öncelikle yazılımı bilgisayarınıza innDirerek masaüstünüze kaydediniz.
Daha sonra masaüstünüze innDirmiş olduğunuz "gz" uzantılı sıkıştırılmış paket dosyasını uygun bir dizin içerisine açınız.
Son olarak konsol yardımıyla komut satırı üzerinden ./flashplayer-installer komutunu giriniz.

Adobe Flash Player (Linux) 7.0.68.0 32016

farenizin sağ tuşuyla tıklayıp 'Hedefi Farklı Kaydet'e basınız__________________

Adobe Flash Player (Linux) 7.0.68.0
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Adobe reader linux
» Adobe Audition 1.5
» Medya player 11
» 240x320 kd player skin