Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  GaleriGaleri  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

UHARCGUI Resimli Anlatım

3 posters
YazarMesaj
TürKing
Genel Kurmay Başkanı
Genel Kurmay Başkanı
TürKing

UHARCGUI Resimli Anlatım Empty
MesajKonu: UHARCGUI Resimli Anlatım   UHARCGUI Resimli Anlatım Icon_minitime30th Temmuz 2008, 16:35

UHARCGUI adlı dosya sıkıştırma programı şu anda diğer rakiplerinden(winrar,winzip,7-Zip,...) bir kaç gömlek üstün durumda.Örneğin winrar 300 mb lık bir dosyayı sıkıştırarak 290 mb'a düşürürken 7-zip aynı dosyayı 280 mb'a düşürürken bu program aynı dosyayı 50 mb'a düşürebiliyor ve böylelikle dosyalarınız sanal belleğinizde çok az yer kaplıyor..Bende sizin bu derece kullanışlı ve iyi bir programdan mahrum kalmanızı istemedim ve sizin çin bir resimli anlatım yaptım aşağıdaki .gif uzantılı resim dosyası 5 sn. de bir görüntüyü değiştirmekte ve toplam 45 sn. sürmektedir.Aşağıdaki hareketli resimi takip ederek UHARCGUI adlı programı öğrenebileceksiniz.Yine de bir sorunla karşılaşırsanız veya sormak istediğiniz bişey olursa çekinmeden sorabilirsiniz...Sizin için bu programı uploadda ettim link aşağıdadır.

Uharc GUI adlı programı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz
http://uploaded.to/?id=5ftv1l

UHARCGUI Resimli Anlatım Uharc-10

En son TürKing tarafından 8th Ağustos 2008, 16:42 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://www.avrasyatasarim.com
TurKills
Moderatör
Moderatör
TurKills

MesajKonu: Geri: UHARCGUI Resimli Anlatım   UHARCGUI Resimli Anlatım Icon_minitime30th Temmuz 2008, 16:47

Eğer gerçekten 300 mb lık dosyayı 50 mb yapıyosa gerçekten güzel bi deneyelim Razz

En son TurKills tarafından 30th Temmuz 2008, 16:48 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
TurKills
Moderatör
Moderatör
TurKills

MesajKonu: Geri: UHARCGUI Resimli Anlatım   UHARCGUI Resimli Anlatım Icon_minitime30th Temmuz 2008, 16:48

Yanlız Linki yenilesen iyi 0lur ..
TürKing
Genel Kurmay Başkanı
Genel Kurmay Başkanı
TürKing

MesajKonu: Geri: UHARCGUI Resimli Anlatım   UHARCGUI Resimli Anlatım Icon_minitime30th Temmuz 2008, 16:53

ripli oyunlar bölümüne bakarsan gerçek olup olmadığını anlarsın Yasin.. Very Happy 1 DVD'lik oyunları 100 mb'lık 1-2 part ile indirebiliyosun.. Very Happy bu arada link zaten çalışıyor sende bir sorun olabilir...ya da indirmeyi bilmiyosundur eğer öyle ise anlatabilirim.. Very Happy
http://www.avrasyatasarim.com
erengs
Uzman On Başı
Uzman On Başı

MesajKonu: Geri: UHARCGUI Resimli Anlatım   UHARCGUI Resimli Anlatım Icon_minitime30th Ağustos 2008, 13:57

güzel
:d:D

UHARCGUI Resimli Anlatım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sony ericsonlardan usb kablo-bluetooth ile cepten internete balan resimli